Wellness & Spa

Wellness therapy

Wellness therapy

Vítejte ve světě relaxace! Nechte se hýčkat zkušeným masérem s dlouholetými zkušenostmi při thajské masáži, která zahrnuje také čaj po proceduře.

  • Thajské masáže
  • Zdraví a imunita
  • Speciální masáže
  • Dětské masáže a procedury
  • Koupele a spa procedury
  • Solária
Více zde
Úprava obočí

Wellness beauty

Wellness beauty by se dalo nazvat luxusním salónem krásy. Nabízíme zkrášlující procedury pro všechny typy pleti a pro klienty v každém věku.

Více zde
Solná jeskyně

Solná jeskyně

Solná jeskyně je samostatnou procedurou wellness centra hotelu s krápníky, ionizovaným vzduchem, zajímavým nasvícením a pohodlnými lehátky. O příjemný zážitek se Vám postará dokonalá simulace podmořského života ve 3D projekci doplněna o podmanivou hudbu či animaci příjemných zvuků tekoucí vody. Pobyt v solné jeskyni zaručuje relaxační a uklidňující účinky s překrásnou podívanou na podmořský svět.

Vybrané druhy solí obsahují všechny prvky nezbytné pro vytvoření výjimečného mikroklimatu, které působí příznivě na náš organismus, naši pokožku a dýchací systém. Astma, alergie, lupénka a podobné obtíže - s tím vším může pomoci pravidelný pobyt v solné jeskyni. Pobyt v solné jeskyni simuluje pobyt u moře, kdy vdechujeme minerální látky blahodárné pro náš organismus.

Více zde
Saunový svět Wellness Hotel Frymburk

Saunový svět

Sauna neboli relaxační lázeň při teplotách od 70° do 100°C a relativní vlhkosti od 3% do 20% je odedávna využívána k detoxikaci organismu, zlepšení mentálního zdraví a snížení bolestí. Saunování přináší psychickou i fyzickou relaxaci těla, pomáhá posilovat krevní oběh a odolnost organismu.

Více zde