Nabídka zaměstnání

Kongresy a eventy

Nabídka práce ve Wellness Hotelu

Kosmetička, pedikérka, manikérka, masérka

Do **** Wellness Hotelu Frymburk hledáme novou kolegyni na pozici kosmetička, pedikérka, manikérka, masérka.

Požadavky:

  • praxe
  • znalost alespoň jednoho světového jazyka
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • nástupní mzda dohodu
  • příplatky za práci v sobotu,v neděli a o svátcích
  • plný pracovní úvazek
  • nepřetržitý provoz
  • celoroční provoz
  • možnost ubytování
  • nástup ihned
  • +420 724 694 806

Plavčík

Do **** Wellness Hotelu Frymburk hledáme nového kolegu (kolegyni) na pozici plavčík.

Požadavky:

  • platné osvědčení o absolvování kurzu akeditovaného MŠMT-ČR podle zák. č. 115/2001sb.
  • vysoké pracovní nasazení
  • profesionalitu
  • samostatnost
  • částečná znalost NJ nebo AJ
  • nástupní mzda dohodu, příplatky za práci v SO,NE a o svátcích, plný pracovní úvazek, nepřetržitý provoz, celoroční provoz, možnost ubytování
  • pracovní doba turnusová (krátký x dlouhý týden)
  • nástup možný ihned, i brigádně

Recepční

Do **** Wellness Hotelu Frymburk hledáme novou kolegyni (kolegu) na pozici recepční.

Náplň práce:

Přijetí a ubytování hostů, služby v průběhu pobytu a ukončení pobytu, přijímání a vyřizování objednávek individuální klientely s obsluhou terminálů, práce s VIP klienty, administrativa.

Požadavky:

    • středoškolské vzdělání
    • znalost alespoň jednoho světového jazyka, znalost dalších výhodou
    • komunikativnost
    • samostatnost a zodpovědnost
    • znalost práce na PC
    • Ochota učit se novým věcem
    • Odolnost vůči stresu
  • +420 724 694 809