Skipark Frymburk

Skipark Frymburk
-->

Rodinný lyžařský areál přímo ve Frymburku

Už se nemusíte s celou rodinou kilometry potácet na Lipno, či do Rakouska, abyste svým dětem dopřáli kvalitní základy zimních sportů.

Nedaleko našeho wellness hotelu, přímo ve Frymburku, naleznete příjemný Dětský Park Médi Kubíka, kde své ratolesti můžete svěřit do rukou jednoho z certifikovaných instruktorů Ski School Frymburk.
Pokud chcete své děti tajům lyžování či snowboardingu učit sami, využijte (s platným skipasem) prostoru na výukovém hřišti s mnoha zábavnými prvky. Škola hrou je velmi efektivním nástrojem, kdy si Vaše děti zároveň zamilují zimní radovánky na první dobrou!


Obě sjezdovky (o celkové délce 1,2 km) , kterými areál zatím disponuje, jsou zasněžovány a rolbovány. Stejně jako „Park Médi Kubíka“ pro výuku zimních sportů.

Lyžařskou školu / instruktora doporučujeme zajistit s předstihem.

Pro nejmenší zde zasněžují a upravují dráhu i pro boby / saně. A aby si děti co nejvíce zaskotačily, můžete jim koupit skipas na pojízdný pás (50 Kč / den), ony pak budou kopec vyjíždět a sjíždět samy, dokud jim to provozní doba pásu dovolí (9:00 – 16:00 hod.).

Bobovou dráhu i výukové hřiště mohou nelyžaři s přehledem sledovat z terasy bufetu – „Ranče U Tří Anč“, kde uspokojíte i své chuťové pohárky. Stejně jako lyžaři, kteří si chtějí dopřát trochu relaxu a načerpat síly. Můžete se těšit na pořádné polévky, něco rychlého k snědku, domácí dezerty a poctivé horké i studené nápoje.

Ranč U Tří Anč jistě rozptýlí nejen malé návštěvníky, a to místní komunitou zakrslých králíčků a holandských koz. Když se vám poštěstí, můžete se účastnit i krmení této fauny.

Skipark Frymburk dále nabízí pohodové poježdění na dvou modrých sjezdovkách (celkem 1,2 km), na jejichž vrchol se dostanete pomou / vlekem. Na kopci zvaném „Marta“ se můžete kochat scenériemi poloostrova Frymburk, šumavskými pahorky i Lipenským jezerem. Pokud počasí dopřeje, i Lipenskou bruslařskou magistrálou.

Z vrchu Marty se můžete napojit na běžkařské stopy. Na kase si lze koupit jednotlivé jízdy bez čipových karet (tzn. nezálohované) a tím se tak jednodušše a bez starostí dostat k běžkařské dráze.

Pro odpočinek i rozptýlení je zde připravena i tubingová dráha! Lze zakoupit jednotlivé jízdy, případně si skluzavku pronajmout na hodinu. – Pro rodiny více než ideální.

POZOR: Kdo zná vlastnosti tubingu z letního provozu, musí počítat se zcela jiným stylem jízdy! Adrenalinovějším.. Nemusíte mít o své děti strach. – Rychlost člunu je přímo úměrná váze pasažéra.

Večerní lyžování se koná pouze v konkrétně stanovené termíny!

Aktuální informace o provozu zde.

Fotogalerie Skiparku Frymburk

Mapa Skiparku Frymburk

MAPA SKIPARK FRYMBURK

Mapa Dětského parku Médi Kubíka

Dětský Park Médi Kubíka

ONLINE REZERVACE POBYTU