Gastronomie Hotelu Frymburk

Gastronomie Hotelu Frymburk

Wellness Hotel Frymburk nabízí hostům stravování ve svých dvou restauracích - hlavní hotelové, která má 180 míst k sezení a menší, à la carte Well & Wine restaurant s kapacitou 50 míst.

Našim hostům nabízíme volbu z více způsobů stravování podle toho, které jim budou nejvíce vyhovovat:

 • snídaně formou bufetu
 • obědy formou menu, nebo à la carte (výběr z jídelního lístku)
 • večeře formou menu, bufetu, nebo à la carte (výběr z jídelního lístku)
 • na požádání zajistíme bezlepkovou stravu, bio potraviny a další

Well & Wine Restaurant

V restauraci Well & Wine jsme pro Vás připravili pestrou nabídku jídel z nového lístku, ve kterém si jistě vybere každý. Od předkrmů, jako je domácí paštika nebo kozí sýr, přes tradiční svíčkovou či vypečenou Frymburskou kachničku, až po palačinky nebo výběr ze zmrzlinových pohárů. Stávající jídelní lístek pravidelně rozšiřujeme o polední menu, jídla z regionálních a nebo sezónních surovin a rybí speciality. K této pestré paletě jídel máme pro naše hosty připraven výběr českých a zahraničních vín.

 • 45 míst
 • bohatý výběr kvalitních českých a zahraničních vín
 • možnost „take away“ objednaných jídel

Otevírací doba: Po - Čt, Ne: 11:30 - 22:00, - So: 11:30 - 23:00

K cestovatelským zážitkům patří také zážitky gurmánské. Každý, kdo někam cestuje, rád ochutnává a poznává něco nového. Ať už to jsou nová města, místa nebo restaurace a jídlo. Někdy není jednoduché vsadit na neznámém místě na jistotu, proto pod koordinací agentury CzechTourism vznikl projekt Czech Specials, který všem cestovatelům a gurmánům zjednoduší výběr restaurací na toulkách po České republice a do kterého se zapojil i Wellness Hotel Frymburk.

Nechte se zlákat a zažijte pravé kulinářské potěšení v restauracích certifikovaných Czech Specials a ochutnejte Českou republiku, nechte se tedy zlákat nabídkou našeho certifikovaného Well & Wine Restaurantu. Dobrou chuť.


Hotelová restaurace

V hotelové restauraci se denně servírují bohaté snídaně ve formě bufetu. Při pobytu s polopenzí se zde servírují formou bufetu také večeře za 300,- Kč na osobu. Děti do 12 let mají 50% slevu a děti do 3 let mají polopenzi zcela zdarma. Restauraci je možné také proměnit v multifunkční konferenční sál s kapacitou 250 míst.

 • 250 míst
 • snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Na bufetových stolech si vyberete z bohaté nabídky jídel.

Lobby bar - kavárna

Místem k odpočinku a relaxaci je též náš Lobby bar. Polední kávou, odpoledním čajem nebo večerním drinkem Vás rádi potěší naši barmani. Široké spektrum alkoholických a nealkoholických nápojů doplňuje i nabídka míchaných nápojů. Hosté, pro které je připraveno 60 pohodlných míst, si mohou též vybrat ze sortimentu českých i zahraničních vín.

V letních měsících máme pro naše hosty připravenou venkovní terasu pro až 150 osob, kde se mohou pořádat též kulturní či hudební produkce. Polední kávu, odpolední čaj či večerní drink Vám rád donese personál zdejšího Lobby baru. 

Nedílnou součástí naší nabídky je i domácí hotelová cukrárna, ze které zásobujeme nejen naše střediska, ale je možno si též objednat zákusky nebo dorty domů.

Nesmíme opomenout ani letní srub na břehu Lipenského jezera. Od června do září zde můžete v klidu posedět, pokochat se nádherným výhledem na Lipenské jezero a pochutnat si na nabízených jídlech z rychlého občerstvení. Pořádají se zde též různé hudební programy či večerní grilování.

 • 60 míst pohodlného sezení
 • výběr nealkoholických i alkoholických nápojů, míchaných long drinks
 • výběr teplých a studených nápojů
 • výběr kvalitních moravských a zahraničních vín
 • výběr kávy a čajů
 • výběr čerstvých cukrářských výrobků z hotelové cukrárny

Otevírací doba: Po - Ne: 10:00 - 24:00


Hotelová Marína

Naše unikátní hotelová Marína se nachází v hotelové zahradě nedaleko naší pláže. V letních měsících zde můžete strávit příjemné večery s výhledem na Lipenskou přehradu a hotelový přístav.

Pravidelně se zde pořádají večery s grilovanými specialitami a živou hudbou.

Otevírací doba: letní sezóna denně od 11:00 do 22:00


Fotogalerie našich prostor a vybraného menu


Wellness Hotel Frymburk se podílí na výuce a výchově žáků ze Středního odborného učiliště Český Krumlov.

Co byste měli ještě vědět

Frymburk

Okolí Lipenska

Frymburk a jeho okolí je plné přírodních krás a historických památek. Z Wellness hotelu Frymburk si můžete udělat příjemný výlet třeba k památkám UNESCO v Českém Krumlově, na hrad Rožmberk, do Českých Budějovic, k působivým skalním útvarům u řeky Vltavy a na další zajímavá místa. Stačí si jen vyhradit dostatek času a vydat se za novými zážitky.

více informací
Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

Ve Wellness Hotelu Frymburk najde zábavu celá rodina. Pro ty nejmenší je k dispozici dětský koutek s hračkami pro děti ve věku 1 až 5 let. Maminky si přijdou na své ve Wellness & Spa centru, kde se mohou nechat hýčkat týmem profesionálních masérek a kosmetiček. Aquapark Wellness Hotelu Frymburk s 50 m dlouhým tobogánem jistě potěší každého příznivce vodních sportů.

více informací
Bowling v hotelu Wellness Frymburk

Sport v našem hotelu a okolí

Wellness hotel Frymburk nabízí svým hostům mnoho možností indoorových, ale též oudoorových aktivit přímo v hotelovém komplexu. Hosté tak nejsou nuceni odcházet za sportovním vyžitím mimo hotel.

Pod střechou hotelu Frymburk si mohou hosté zaplavat, zahrát squash, bowling nebo třeba zajít na indoor cycling.

více informací
Přístav u Wellness Hotelu Frymburk

Hotelový přístav

Vědeli jste, že součástí hotelu je i přístav?

Součástí hotelového komplexu je také molo.

Molo, které je v provozu od 1.5. do 15.10., mohou využívat hoteloví hosté, je nepřetržitě střeženo a máte zde možnost i připojení na Wi-Fi.
Tranzitní stání na bóji je pro hotelové hosty zdarma. Tranzitní stání na mole je 300,- Kč za noc. Místo na stání je nutné objednat s dostatečným časovým předstihem z důvodu maximálního vytížení přístavu.

více informací
Single Trail Frymburk

Single Trail ve Frymburku

Máte rádi adrenalin?

Ve Frymburku, jen pár kroků od Wellness Hotelu Frymburk se v roce 2016 vybudovala nová trasa pro horská kola "Single Trail" jako první svého druhu v Jihočeském kraji.

Trasa, kde je úžasný výhled na Lipenské jezero je koncipavána tak, aby si jí užili jak děti do 10 let, tak i zkušení bikeři. 

více informací
Lipenská ledová magistrála

Lipenská ledová magistrála

Lipno láká bruslaře, na zamrzlé hladině mohou kroužit po více než desetikilometrové dráze – jedné z nejdelších na kontinentu. Jedná se o bruslení na přírodním ledě.

více informací