Dětské Wellness procedury

Prázdninový relax pro rodiny s dětmi

Široký výběr dětských masáží

Očekávané prázdniny jsou tady a my v našem wellness centru pro Vás a Vaše děti máme připravený veliký výběr relaxačních masáží.
Dopřejte celé rodině úžasný zážitek s vybranou procedurou.

Dětská ovocná masáž (4-12let)

500,- Kč / 25 min

Jemná masáž působí velice pozitivně, osvěží a přináší pocit štěstí. Svěží vůně regeneruje, zvláčňuje, hydratuje pokožku. Pomáhá proti stresu, nervozitě. Masáž má pozitivní účinky na nervovou soustavu. Vůně působí při neklidu a napětí, má zklidňující účinky.

Dětská vanilková masáž (4-12let)

500,- Kč / 25 min

Vanilková masáž je jemná relaxační masáž pravým vanilkovým olejem, která děti doslova uchvátí. Pozitivně působí na srdeční a mozkovou činnost, odstraňuje únavu a naplní optimismem.

Dětská masáž „KIRI KIRI“ (6-12let)

500,- Kč / 25 min

Uvolňující relaxační masáž vonnými olejíčky je pro děti příjemným a neobvyklým zážitkem, který navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie. Dětská masáž napomáhá ke klidnému spánku a celkové regeneraci dětského těla a mysli.

Masáž pro malé sportovce (6-12let)

500,- Kč / 25 min

Masáž pro malé sportovce je vhodná pro sportovně nebo tanečně aktivní děti. Dětská masáž napomáhá k uvolnění svalstva, tělesného napětí a k celkové regeneraci, jak po fyzické tak po psychické stránce. Doporučuje se při větším sportovním či jiném zatížení.

Masáž „ČOKOLÁDOVÁ PRINCEZNA“ (4-12let)

590,- Kč / 45 min

Oblíbená dětská masáž, u které dítě vnímá sladkou vůni čokolády, a tím navozuje pocit dobré nálady, radosti a pohody. „Čokoládová princezna“ je masáž teplou voňavou čokoládou. Prováděním masáže dochází k uvolnění ztuhlých svalů a odplavení toxických látek. Pokožka zůstává po masáži jemná a příjemně vyhlazená.

Masáž „MEDVÍDEK MEDDY“ (4-12let)

520,- Kč / 35 min

Dětská masáž „Medvídek MEDDY“ je vhodná pro děti, které mají sklon k častému nachlazení. Během masáže se nanáší na záda a nohy teplý med, který se masážními hmaty vmasíruje

do pokožky, kde dochází ke stimulaci imunitního systému a detoxikaci organismu.

Platnost: 01.07.2017 - 31.08.2017

Vyberte si i z ostatních masáží a procedur, které nabízí Wellness Hotel Frymburk.

Rezervace dětské procedury

Povinná položka