Česky
Deutsch
English
Россию

Hlavni vstup
Pohled na hlavní vstup

Pokoj
Pohled na Lipno z pokoje

Kongres
Kongresový sál

Vířivka
Aquapark vířivka

Thajská masáž
Thajská masérna

Vítejte na břehu Lipna ve Wellness hotelu Frymburk

Mapa

Wellness hotel Frymburk leží v bezprostřední blízkosti malebného městečka Frymburk, které vybíhá jako poloostrov do vod Lipenského jezera. Hotel nabízí vynikající služby největšího hotelového wellness centra v České republice. Samozřejmostí je komfortní ubytování, aquapark, wellness centrum, zázemí pro firemní akce, rozmanitá kuchyně a jiné služby pro naše klienty.
Hotel je díky své kapacitě 192 pokojů ideálním místem pro firemní akce; kongresy, semináře, přednášky.
Hotel má bezbariérový přístup vozíčkář.

Wellness & Spa - Nechte se hýčkat!

Jakým masážím dáte přednost? Ajurvédským, thajským nebo speciálním? Nebo se oddejte relaxaci v La siesté, kde se můžete vznášet ve vodě za doprovodu tiché hudby a koncertu barevných světel. Dokonalé uvolnění při kolíbání v příjemně teplých vlnách Vám přinese Lydo a posílení Vašeho dýchacího ústrojí naše prostorná solná jeskyně.

Koupelová terapie nejenže dodá Vaší pokožce vláčnost a vzpruhu, ale také pomůže Vašemu tělu vstřebat blahodárné účinky masáže. Nejinak je tomu po masáži nohou, kdy k následné koupeli používáme kvalitní bylinné přípravky. Kleopatřina a Afrodítina koupel patří k těm nejlepším zážitkům i při partnerské koupeli ve dvou.

Získejte energii - saunový svět

Revitalizace a regenerace je posláním wellness centra našeho hotelu. K očistě Vašeho organismu díky zlepšenému metabolismu Vám přispějí naše lymfodrenážní masáže za pomoci přístroje LPG. Ztracenou energii načerpáte v hydromasážní vaně tryskovou vodní masáží. V neposlední řadě je tu pro Vás bohatě vybavený saunový svět, který skýtá několika typů saun a páry. Nemůže samozřejmě chybět ani kosmetická péče, manikúra a pedikúra. Ale ať už bude Váš výběr našich služeb jakýkoliv, budete obklopeni Vašimi hostiteli a všemi spolupracovníky, kteří se budou bez přestávky starat, abyste se skvěle cítili!

Aquapark - Vodní radovánky po celý den

Nejrůznější wellness aktivity Vám zabraly celý den a chcete si ještě před večeří užít vodních radovánek? Nemusíte opustit areál hotelu. Hotelový aquapark má padesát metrů dlouhý tobogán, dvacet pět metrů dlouhé plavecké dráhy, samostatnou vířivku a vodní vřídlo. Můžete se prohánět v divoké řece, spočinout na perličkových lůžkách či pod vodními chrliči. Pro děti je samozřejmostí dětský bazén. Aquapark je k dispozici hotelovým hostům po celý den.

Sport po celý rok

Podrobná mapa cyklostezky

Pokud se rádi věnujete vodním sportům, můžete si pronajmout plachetnici nebo motorový člun z hotelové maríny. Hotel je totiž položen přímo na břehu jezera a pro hosty má svou vlastní pláž. Na jaře a v létě se můžete spolu s rodinou vydat na kolech či in-linech po několik desítek kilometrů dlouhé cyklostezce, vinoucí se krajinou okolo jezera. Oblast Lipna je také ideálním místem pro zimní sporty. Ve Skiareálu Lipno nebo v blízkém Hochfichtu najdou vyžití všichni milovníci lyžování. Na své si přijdou i běžkaři, kteří spolu s bruslaři jistě rádi využijí upravených ploch zamrzlého Lipna.

 

Fotogalerie

Wellness Hotel Frymburk© 2017 Wellness Hotel Frymburk, +420 380 735 208, fax: +420 380 300 310, info@hotelfrymburk.cz
Značka Wellness Hotel Frymburk ® včetně své grafické podoby je registrovanou ochrannou známkou.